Олимпия уеннарында катнашкан Татарстан спортчыларын кайсы көннәрдә чыгыш ясый?

9 Февраля 2018

Корея Республикасы Пхёнчхан шәһәрендә уза торган XXIII кышкы Олимпия уеннарында Татарстан Республикасыннан катнашучы спортчылар исемлеге һәм аларның чыгыш ясау вакыты.

Корея Республикасы Пхёнчхан шәһәрендә уза торган XXIII кышкы Олимпия уеннарында Татарстан Республикасыннан катнашучы спортчылар исемлеге һәм аларның чыгыш ясау вакыты

  

№ п/п

Спортчының исеме, фамилиясе һәм әтисенең исеме

Спорт төре

Дисциплина

Ярышларның узу вакыты

1.

Тарасова

Евгения

Максим кызы

тимераякта фигуралы шуу

команда ярышлары:

парлы шуу (Владимир Морозов белән шуу, Мәскәү шәһәре)

09.02.2018 көнне 05:45сәгатьтә

кыска программа

11.02.2018 көнне 07:40 сәгатьтә

ирекле программа

парлы шуу (Владимир Морозов белән шуу, Мәскәү шәһәре)

14.02.2018 көнне 04:00 сәгатьтә

кыска программа

15.02.2018 көнне 04:30 сәгатьтә

ирекле программа

2.

Ларьков

Андрей

Виталий улы

чаңгы узышы

скиатлон

(15 км классик стиль + 15 км ирекле стиль)

11.02.2018

спринт

(классик стиль)

13.02.2018

15 км

(ирекле стиль)

16.02.2018

эстафета

(4 х 10 км)

18.02.208

команда спринты

(ирекле стиль)

21.02.2018

50 км

(классик стиль)

24.02.2018

3.

Нечаевская

Анна

Александр кызы

чаңгы узышы

скиатлон

(7,5 км классик стиль + 7,5 км ирекле стиль)

10.02.2018

спринт

(классик стиль)

13.02.2018

10 км

(ирекле стиль)

15.02.2018

эстафета

(4 х 5 км)

17.02.208

команда спринты

(ирекле стиль)

21.02.2018

30 км

(классик стиль)

25.02.2018

4.

Хадарин

Владислав

Алексей улы

сноуборд

слоупстайл

10.02.2018 с 04:00

квалификация

11.02.2018 с 04:00

финал

биг-эйр

21.02.2018 с 03:30

квалификация

24.02.2018 с 04:00

финал

5.

Быкова

Милена

Алексей кызы

сноуборд

параллель гигант слалом

22.02.2018 с 06:00

квалификация

24.02.2018 с 06:00

Финал өлеше

 

Корея Республикасында уза торган XXIII кышкы Олимпия уеннарында Татарстан Республикасының башка төбәкләр өчен чыгыш ясаучы балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе шәкертләре исемлеге


№ п/п

Спортчының исеме, фамилиясе һәм әтисенең исеме

Спорт төре

РФ субъекты,

клуб исеме

1.

Хафизуллин

Динар

Рамил улы

Казан шәһәрендә туган, “Ак барс” балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе шәкерте

хоккей

Санкт-Петербург ХК “СКА”

2.

Ганиева

Лиана

Альберт кызы

Актаныш районы Байсар авылында туган, ТР балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе шәкерте

хоккей

Коми Республикасы, ХХК “Арктик-Университет” (Ухта)

3.

Кадыйрова

Фәнүзә

Фәхим кызы

Кукмара районының Сәрдекбаш авылында туган, ТР балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе шәкерте

4.

Сосина

Ольга

Петр кызы

Әлмәт шәһәрендә туган, ТР балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе шәкерте

хоккей

Башкортстан Республикасы ХХК Агыйдел (УФА)

5.

Сәмитов

Руслан

Рөстәм улы

Казан шәһәрендә туган, ТР балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе шәкерте

бобслей

Мәскәү

 

Фикерләр








БАШКА ЯҢАЛЫКЛАР

Интертат.ру / Intertat.ru © 2001 - 2018 Әлеге ресурста 16+ категорияләренә керүче мәгълүмат булырга мөмкин

"ТАТМЕДИА" АҖ филиалы "Татар-информ" мәгълүмат агентлыгының Интертат.ру / Intertat.ru республика электрон газетасы редакциясе".

Адрес: 420066, Казан, Декабристлар ур., 2нче йорт. Телефон: +7 (843) 222-0-999 (1304)
E-mail: info@tatar-inform.tatar

Персонал данные

Генераль директор Садыйков Шамил Мөхәммәт улы.
Баш редактор Латыйпов Рәмис Нурмөхәммәт улы.
Шеф-редактор Исмәгыйлева Алсу Җәүдәт кызы

Гаммәви матбугат чарасын теркәү турындагы таныклык Россиянең элемтә, мәгълүмати технологияләр һәм гаммәви коммуникацияләрне күзәтчелек хезмәте тарафыннан 2012 елның 10нчы маенда бирелде. Таныклыкның номеры - ЭЛ № ФС77-49790.
Материалларны тулысынча яки өлешчә куллану бары тик редакциядән язмача рөхсәт булганда гына мөмкин.
"Татмедиа" республика матбугат һәм массакүләм коммуникацияләр агентлыгы ярдәме белән чыгарыла